Sportovní hřiště

Svatoňovická

 

Vážení sportovní přátelé,

 

dne 2.7.  od 12 hodin dojde k avizované změně rezervačního systému na hřištích ve Svatoňovické ulici.

 

K tomuto kroku jsme přistoupili, protože si mnozí z vás stěžovali, že hřiště je dlouhodobě využíváno stále stejnými hráči, kteří si rezervují hodiny dlouho dopředu a není téměř možné, aby další hráči hřiště využívali. Taktéž nás mnozí z vás informují, že i když je hřiště „papírově“ obsazené, fakticky na hřišti nikdo není. To vše omezuje velké množství hráčů.

 

Vzhledem k tomu přistupujeme k níže uvedeným změnám rezervačního systému, kdy při rezervaci bude nutné zaplatit poplatek, aby byli hráči zainteresováni hřiště využít. Zároveň bude nutné se při příchodu přihlašovat v systému, abychom zajistili, že když si hřiště někdo zarezervuje, že jej skutečně využije. Taktéž bude limitováno množství rezervovaných hodin na jméno, aby hřiště mohlo využívat více lidí. Doufáme, že tímto krokem zpřístupníme hřiště více hráčům a zároveň zabezpečíme plné využívání hřiště.

 

V příloze najdete postup, jak rezervace vytvořit a pravidla rezervací. Přiložené soubory, prosím, pečlivě prostudujte.

 

Došlo k několika zásadním změnám:

  • Bude vám účtován (nevratný) servisní poplatek 20 Kč.

  • Je možné udělat jen 4 rezervace na 14 dní. (Všechny rezervace nad rámec budou smazány. Při porušování těchto pravidel,  vám bude účet na časově omezenou dobu zablokován.)

  • Při příchodu na hřiště  se pomocí QR codu nebo aplikace přihlásíte, že hřiště skutečně využíváte.

  • Pokud se 3x nedostavíte k rezervované hodině nebo v patřičném časovém předstihu rezervaci nezrušíte, bude vám účet na časově omezenou dobu zablokován.

 

Doufáme, že budete s rezervačním systémem spokojeni. Předpokládáme, že se tím zefektivní využívání sportovního areálu ve Svatoňovické ulici.

 

Děkujeme firmě

 

Přeji vám hezkou hru

 

 

S pozdravem

 

 

Tomáš Král

ředitel p.o.

 

Oáza Dolní Počernice

 

 

Toto veřejné hřiště bylo vybudováno z prostředků MČ Dolní Počernice a je vám dáno k dispozici pro využití Vašeho volného času.

 

Organizace OÁZA Dolní Počernice byla pověřena Radou ÚMČ Dolní Počernice správou víceúčelového hřiště v ulici Svatoňovická.

 

Na hřištích je umělý trávník třetí generace. První hřiště je určeno pro tenis a druhé je určeno pro míčové sporty jako je volejbal, nohejbal, malá kopaná apod.

Hřiště je určeno pro obyvatele Dolních Počernic ke sportovnímu využití.

 

 

Pro provoz hřiště platí níže uvedená pravidla:

  • Pokud chcete hřiště v určitý den a hodinu využít, udělejte si on-line rezervaci

TENISOVÝ KURT

Umělá tráva třetí generace