top of page

Sportovní hřiště

Svatoňovická

Vážení sportovní přátelé,

 

vítáme Vás na veřejném sportovišti Svatoňovická, které bylo vybudováno z prostředků MČ Praha-Dolní Počernice a je Vám dáno k dispozici pro využití Vašeho volného času. Příspěvková organizace OÁZA Dolní Počernice byla pověřena Radou MČ Praha-Dolní Počernice správou tohoto sportoviště.

První hřiště s nataženou sítí je určeno pro tenis, případně nohejbal,

druhé pro ostatní míčové sporty (volejbal, házená, basket, malá kopaná…)

 

Hřiště je primárně určeno pro obyvatele Dolních Počernic ke sportovnímu využití. Pro sportující návštěvníky je k dispozici mobilní WC s umyvadlem. Na obou hřištích je umělý trávník třetí generace.

 

Pro optimalizaci provozu sportoviště funguje on-line rezervační systém, který umožňuje návštěvníkům si zarezervovat konkrétní čas na vybraném hřišti.

 

Postup a pravidla pro vytvoření rezervace:

 

- možnost individuální rezervace je určena návštěvníkům pro nekomerční aktivity v rozsahu max. 4 hodiny/2 týdny za servisní poplatek 30 Kč/hod. Rezervace nad tento časový rámec budou smazány.

 

- ostatní případy (příměstské tábory, komerční tréninky apod.) či déletrvající aktivity podléhají předchozímu schválení správcem rezervačního systému (OÁZA Dolní Počernice) dle konkrétní dohody

 

- po příchodu na hřiště je potřeba se pomocí QR kódu nebo aplikace přihlásit a potvrdit využití hřiště

 

- pokud se 3x nedostavíte k rezervované hodině nebo v patřičném časovém předstihu rezervaci nezrušíte či při porušování výše uvedených pravidel Vám bude účet na časově omezenou dobu zablokován

 

- NÁVŠTĚVNÍK SE ZAPLACENOU REZERVACÍ MÁ VŽDY PŘEDNOST PŘED NÁHODNÝM ZÁJEMCEM!

 

Doufáme, že budete s rezervačním systémem spokojeni. Předpokládáme, že se tím zefektivní využívání sportovního areálu ve Svatoňovické ulici. 

Děkujeme společnosti CGI za poskytnutí rezervačního systému a přejeme vám hezkou hru.

Využívání hřišť se řídí provozním řádem. 

S pozdravem 

Oáza Dolní Počernice

TENISOVÝ KURT

Umělá tráva třetí generace

bottom of page